logo min

Nasze studio powstało z pasji do motoryzacji oraz dbałości o każdy detal.  Oddając do nas swoje auto macie Państwo gwarancję, że trafia w dobre ręce. Specjalizujemy się m.in. w zabezpieczaniu lakieru powłokami kwarcowymi i ceramicznymi, czyszczeniu i impregnacji tapicerki materiałowej i skórzanej oraz polerowaniu lakieru, aplikacją foli ochronnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dobierając odpowiedni pakiet do danego samochodu, chcąc w 100% sprostać oczekiwaniom klienta. Mogą Państwo być pewni, że zadbamy o każdy szczegół Waszego Auta!

Dlaczego my ?
- jesteśmy jednym z kilku w Polsce akredytowanym aplikatorem bezbarwnej folii ochronnej marki Llumar oraz Stek
- jesteśmy akredytowanym partnerem jednych z najbardziej zaawansowanych powłok ceramicznych
- doświadczony personel
- szereg projektów aut egzotycznych i luksusowaych
- na wszystkie usługi wypisujemy kartę gwarancyjną
- indywidualne podejście do klienta

Sami zobaczcie jak to wygląda :) Już wkrótce pokażemy wam więcej :)

Lamborghini Urus- potężny SUV dostał odpowiednie zabezpieczenie w postaci bezbarwnych folii ochronnych PPF oraz powłok ceramicznych . Po więcej klipów zapraszamy do zakładki Teledyski :)


 

 

DetailKing  jest marką, która na polskim rynku istnieje od 2008 roku. DetailKing Rzeszów oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Przywrócimy blask oraz perfekcyjny wygląd każdego auta. To połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu i odpowiednich kosmetyków daje nam rewelacyjne rezultaty, a w efekcie Państwa zadowolenie. Dzięki temu każdy klient poczuje się wyjątkowo w swoim aucie.
Na rynku motoryzacyjnym z każdym rokiem wzrasta świadomość Klientów z korzyści i satysfakcji płynącej z odpowiedniej pielęgnacji auta. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom Nasz zespół zadba o to, by efekt Państwa zadowolił, ale też zaskoczył. Dobierzemy odpowiedni pakiet do stanu każdego samochodu, który do nas przyjedzie. Mogą Państwo również liczyć na fachową poradę / doradztwo w jaki sposób najlepiej zadbać o własne auto.
Twój samochód, Twoją wizytówką.

Zapraszamy.

facebooktelemail