logo min

Nasze studio powstało z pasji do motoryzacji oraz dbałości o każdy detal.  Oddając do nas swoje auto macie Państwo gwarancję, że trafia w dobre ręce. Nasz salon to nie tylko profesjonalne ręczne mycie samochodu. Specjalizujemy się m.in. w zabezpieczaniu lakieru powłokami kwarcowymi i ceramicznymi, czyszczeniu i impregnacji tapicerki materiałowej i skórzanej oraz polerowaniu lakieru. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dobierając odpowiedni pakiet do danego samochodu, chcąc w 100% sprostać oczekiwaniom klienta. Mogą Państwo być pewni, że zadbamy o każdy szczegół Waszego Auta!

DetailKing  jest marką, która na polskim rynku istnieje od 2008 roku. Nasza praca ma na celu sprostaniu stale rosnących oczekiwań klientów z sektora sprzątającego i motoryzacyjnego. Usługa Detailingu  to zoptymalizowany i złożony proces kompleksowego czyszczenia, renowacji oraz konserwacji pojazdów i jego elementów zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Zapewniamy podniesienie walorów estetycznych, wzrost wartości rynkowej pojazdu oraz wydłużenie jego żywotności. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach wykorzystując do tego profesjonalne akcesoria tj.:

  • myjnie parowe
  • urządzenia czyszczące
  • maszyny polerskie
  • odkurzacze
  • ozonatory
  • kosmetyki, oznaczone najwyższą jakością

DetailKing Rzeszów oferuje profesjonalizm i doświadczenie. Przywrócimy blask oraz perfekcyjny wygląd każdego auta. To połączenie pasji, doświadczenia, sprawdzonego sprzętu i odpowiednich kosmetyków daje nam rewelacyjne rezultaty, a w efekcie Państwa zadowolenie. Dzięki temu każdy klient poczuje się wyjątkowo w swoim aucie.
Na rynku motoryzacyjnym z każdym rokiem wzrasta świadomość Klientów z korzyści i satysfakcji płynącej z odpowiedniej pielęgnacji auta. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom Nasz zespół zadba o to, by efekt Państwa zadowolił, ale też zaskoczył. Dobierzemy odpowiedni pakiet do stanu każdego samochodu, który do nas przyjedzie. Mogą Państwo również liczyć na fachową poradę / doradztwo w jaki sposób najlepiej zadbać o własne auto.
Twój samochód, Twoją wizytówką.

Zapraszamy.

facebooktelemail